Wielkie rzeczy rodzą się z marzeń...

Moim marzeniem było stworzyć niezwykłą przestrzeń do spotykania ludzi i budowania prawdziwych relacji na fundamentach zaufania, szacunku, akceptacji i bliskości.

Skąd to marzenie?

Z moich indywidualnych potrzeb, doznań i obserwacji. Moje doświadczenia z portalami randkowymi były delikatnie mówiąc niezadowalające. Standardowe portale randkowe po prostu nie spełniły moich oczekiwań... Później pojawił się film PLANETA DLA SINGLI i on mnie zainspirował...!

Czym jest PLANETA DLA SINGLI?

Planeta dla Singli jest wirtualną planetą, która ma stały kontakt z ziemią.

Na planecie nie tracimy kontaktu z prawdziwym człowiekiem, tutaj człowiek nie zmienia się w wirtualny profil.

Na tym polega podstawowa różnica między planetą a portalami randkowymi.

Większość tego typu portali ma na celu zaspakajanie oczekiwań klientów, którzy określają parametry swoich wybranków tak, jakby kupowali nowy telefon, telewizor czy samochód. Najczęściej jest to długa lista życzeń: mądry, miły, inteligentny, zabawny, z poczuciem humoru... taki, że jak go znajdziesz, to wiesz że to ON! Częstym błędem ludzi korzystających z portali randkowych jest naciąganie własnych cech do stereotypowych oczekiwań... a później następuje rozczarowanie...Mówimy temu stanowcze NIE!

Droga do prawdziwych relacji z drugim człowiekiem prowadzi przez Twoje wnętrze. Najpierw musisz poznać swoje potrzeby i zrozumieć KIM JESTEŚ. Na Planecie zakładamy, że to Ty jesteś najważniejszą częścią w układzie swojego życia. Bardzo trafne jest tu porównanie do GPS, którego często używam jako metafory. Zanim wyruszysz w podróż, musisz zlokalizować siebie. Zanim zaczniesz zawierać nowe znajomości, musisz zdefiniować swoje oczekiwania i odkryć w sobie to, co możesz zaoferować innym. Nie chodzi o powierzchowne cechy, ale o wartości i przekonania wypływające z wnętrza. Istotna jest precyzja, o której często zapominamy. Świadomość kim jestem, dokąd zmierzam i czego pragnę jest kluczowa w procesie budowania długotrwałych relacji na trwałym fundamencie!

PLANETA DLA SINGLI opiera się na PROFILACH SINGLA, ale nie jest wirtualnym światem. To prawdziwa, autentyczna przestrzeń, która pomaga w znajdowaniu i budowaniu długotrwałych relacji. Na naszej planecie nie wystarczy się zalogować! Żeby zostać Obywatelem planety trzeba spotkać się z nami w świecie rzeczywistym i przejść przez proces odkrywania siebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe i że wymaga zaangażowania... dlatego zrobimy to wspólnie.

Dzięki konkretnym i niesamowitym narzędziom jakie posiadamy (m.in. rewolucyjne, na światową skalę narzędzie POINTS OF YOU ®), wspólnie określimy Twój własny GPS czyli:

  • Twoje potrzeby w relacji z drugą osobą i z samym sobą.
  • Twoje pragnienia związane z obrazem wymarzonej osoby.
  • Twoje granice, które są niezbędne do zachowania własnej autonomii w relacji.
  • Triggery emocjonalne i motywacyjne.
  • Ograniczające przekonania i oczekiwania, które blokują rozwój relacji i powodują niechciane emocje.
  • Twoje lęki związane z bliskością.
  • Twoje zasoby i potencjał, w celu swobodnego, spontanicznego wyrażania siebie (bez autoprezentacji) i wzmocnienia poczucia własnej wartości.

To jeszcze nie wszystko!

Planeta dla Singli to Planeta możliwości.

Jest biletem w daleką podróż, podczas której dokonasz prawdziwej transformacji – odbudujesz wiarę i nadzieję, odkryjesz nowy sposób zaangażowania w relację, oparty na potrzebach i otwartej komunikacji, nawiążesz nowe, inspirujące znajomości oparte na podobieństwach – w ten sposób odzyskasz utraconą siłę i motywację!

Po założeniu profilu na PLANECIE będziecie mieć możliwość realnych spotkań. Planeta organizuje dla swoich obywateli imprezy, spotkania tematyczne, warsztaty rozwojowe, eventy, a nawet zaskakujące randki. Planeta będzie odpowiadać na Wasze potrzeby związane z realizacją pasji i zainteresowań oraz zapraszać ludzi podobnych do Ciebie, o pokrewnych potrzebach, zbliżonych zainteresowaniach i wspólnych marzeniach.

Wyrusz z nami w tą podróż.

Zapraszamy Ciebie na naszą Planetę.

Wierzę, że Planeta dla Singli spełni Wasze oczekiwania!
Tego życzę Wam i sobie, jako Obywatelka Planety, Miłośniczka życia, Singielka...