Jeśli jesteś singlem / singielką i interesuje Cię integracja ze środowiskiem SINGLI, którzy reprezentują podobne wartości, mają podobne pasje, zainteresowania, doświadczenia i znajdują się w podobnej sytuacji życiowej, to zapraszamy Cię do KLUBU SINGLA.
Klub Singla to przestrzeń do wzajemnej inspiracji, motywacji i partnerskich relacji. W naszym klubie cenimy różnorodność, akceptujemy odmienność, nie oceniamy, nie doradzamy i nie pouczamy!

Co zatem robimy?

Spędzamy wspólnie czas, dzielimy się doświadczeniem, emocjami i przeżyciami. Wzajemnie się inspirujemy i rozwijamy tworząc więzi i nawiązując przyjaźnie. Łączy nas szacunek, empatia i wzajemna inspiracja!

Klub Singla to również przestrzeń do rozwoju. To w jaki sposób ją wykorzystasz zależy tylko od Ciebie!

Wypełnij formularz i zostań Klubowiczem

Zapisz mnie do Klubu Singla*
Zapisz mnie do Newslettera*
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych. Administratorem danych jest firma ForChange z siedzibą 01-828 Warszawa ul. Schroegera 82 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 oraz Art. 6 pkt 1 lit. B ) i C ) RODO). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.*
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, upustach, rabatach oraz innych materiałów promocyjnych i reklamowych i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.