PLANETA DLA SINGLI opiera się na PROFILACH SINGLA i nie jest wirtualnym światem. To prawdziwa, autentyczna przestrzeń, która pomaga w znajdowaniu i budowaniu długoterminowych relacji. Na naszej planecie nie wystarczy się zalogować! Żeby stać się jej Obywatelem trzeba spotkać się z nami w realu i przejść proces odkrywania siebie!

Dlaczego to takie ważne?

Planeta zakłada, że to Ty Szanowny Singlu, Singielko jesteś najważniejszą częścią w układzie Twojego życia! Żeby wejść w prawdziwe relacje z drugim człowiekiem, najpierw trzeba określić swoje potrzeby, skontaktować się z samym sobą i mieć samoświadomość KIM JESTEM... To KIM JESTEM, czego potrzebuję i czego pragnę jest kluczowe w budowaniu długoterminowych relacji.

To jest tak, jak z podróżowaniem - przed wyruszeniem w podróż, zanim zacznę wyznaczać trasę, muszę zlokalizować siebie. Zatem zanim zacznę poznawać innych ludzi, wejdę z nimi w relację, muszę wiedzieć czego tak naprawdę chcę i co mogę zaproponować innym. Nie chodzi o powierzchowne cechy dotyczący naszego wyglądu czy ogólne oczekiwania związane z wyobrażeniem tej wymarzonej osoby - chodzi o PRECYZJĘ - o wartości, przekonania, głębię wypływającą z wnętrza.

Dzięki konkretnym i niesamowitym narzędziom jakie posiadamy (m.in. rewolucyjne, znane na światową skalę narzędzie POINTS OF YOU®) naszej wiedzy i kompetencjom - pomożemy Wam w tym!

Wspólnie, bardzo precyzyjnie określimy Wasz GPS rozumiany jako:

  • Konkretne potrzeby w relacji z drugą osobą jak również w kontakcie z samym sobą.
  • Precyzyjne pragnienia związane z obrazem wymarzonej osoby.
  • Granice, które są niezbędne do zachowania własnej autonomii w relacji.
  • Triggery emocjonalne i motywacyjne, których samoświadomość jest kluczowa w budowaniu relacji.
  • Ograniczające przekonania, które blokują rozwój relacji i powodują niechciane emocje.
  • Lęki związane z bliskością, które uniemożliwiają prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem.
  • Zasoby i potencjał, w celu swobodnego, spontanicznego wyrażania siebie (bez autoprezentacji) i wzmocnienia poczucia własnej wartości.

Taka precyzyjna samoświadomość Siebie, swoich potrzeb, pragnień i oczekiwań będzie Waszym kompasem w dłoni, na drodze do szczęścia i spełnienia, bez dryfowania bez celu! Zaufaj Nam – wspólnie określimy Twój GPS!

Odbierz bilet na planetę

Chcesz zostać obywatelem planety? Wystarczą tylko 4 kroki!